Širdelė ieško namų

2:17 AM 0 Comments A+ a-

Draugai, prašau jūsų pagalbos ieškant varnytei, vardu Širdelė, naujų namų. 

Širdelę radome sužeistą ir visiškai nusilpusią praėjusį pavasarį. Tada ji buvo netekusi daugybės plunksnų, negalėjo nei vaikščioti, nei skraidyti, nei valgyti ar gerti savarankiškai. Auginome ją bute iki rugsėjo mėnesio. Pamažu Širdelė pradėjo taisytis, išmoko pati vaikščioti, gerti ir lesti, netgi pradėjo karksėti ir plasnodama sparniukais mokytis kraidyti. Eidavome su Širdele į kiemą, kur ji galėtų susipažinti, bent iš tolo, su kitais paukščiais ir pakvėpuoti grynu oru, nes bute augti jai darėsi per ankšta :)

Rugsėjo mėnesį turėjome išvykti į užsienį, ir stengėmės surasti žmones, kurie turėtų sąlygas ir noro priglausti ir rūpintis Širdele. Taip širdelė apsigyveno mūsų kolegės kieme, kur galėjo augti gamtoje, susipažinti su kitais gyvūnais (šuniuku ir vištomis) bei po truputį mokytis gyventi laisvėje. Čia gyvendama ji dar labiau sustiprėjo, ataugo jos plunksnos.

Deja, dėl pasikeitusių aplinkybių, Širdėlės mūsų kolegė auginti nebegali, o mes vėl išvykstame, todėl prašau Jūsų pagalbos :)

Jei turite tam sąlygas, t.y. kiemą ir vietą, kur Širdelė galėtų prisiglausti paspaudus dideliems šaltukams, ir mylite gyvūnus, prašau apsvarstykite galimybę ją priglausti. Širdelė yra labai draugiška, sutaria su kitais gyvūnais ( jei jie nepikti), yra labai neišranki maistui ir mes vis dar neprarandame vilties, kad ji išmoks skraidyti ir galės bei norės gyventi laisvėje. Jei norėtumėte su Širdele susipažinti - nedvejodami susisiekite su manimi ir jei galite pasidalinkite šiuo skelbimu:)

Būsime labai dėkingi už bet kokią pagalbą ir pasiūlymus! Ačiū!:)